News

Świat i triki w Steep zaprezentowane na dwóch nowych zwiastunach

Paweł Pochowski, 26.11.2016 13:30 0

Wraz z nadchodzącym końcem listopada zbliżamy się do premiery Steep. Z tej okazji Ubisoft prezentuje nowe materiały z gry.

Premiera Steep zaplanowana została na 2 grudnia, a więc produkcja trafi do sklepów już w przyszłym tygodniu i to na trzech platformach - PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Ubisoft przygotował nowe zwiastuny prezentujące poszczególne aspekty rozgrywki.

Pierwszy z nich skupia się na świecie gry. Deweloperzy opowiadają o tym, że nie musieli daleko udawać się, by szukać inspiracji - ich studio położone jest we francuskim Annecy, tuż u podnóża pasma Aravis Range. Będąc obeznani z górami dołożyli wszelkich starań, by ich gra wiernie odwzorowała obcowanie z nimi. Drugi trailer to natomiast szansa na przyjrzenie się systemowi wykonywania trików. Jak wspominają twórcy, ich celem było stworzenie takiego systemu, który będzie łatwy i przyjazny dla graczy. W tym celu m.in. zaprosili do współpracy profesjonalnych narciarzy i snowboardzistów na sesję mo-cap i nagrywali ich podczas wykonywania poszczególnych ewolucji.

najnowsze