News

Pokemon Go - teraz w grze złapiecie również Ditto

Katarzyna Dąbkowska, 23.11.2016 11:33 3

Nowy Pokemon będzie jednak trudniejszy do schwytania, niż się Wam wydaje.

Coraz mniej użytkowników łapie Pokemony w Pokemon Go, dlatego też twórcy produkcji robią wszystko, by zatrzymać graczy w grze. Ostatnio dodano bonusy za codzienne łapanie Pokemonów oraz odwiedzanie PokeStopów. Pojawiła się także plotka, że do gry trafi druga generacja Pokemonów oraz Ditto z pierwszej generacji. Informacja się sprawdziła, ale tylko częściowo.

W Pokemon Go pojawił się Ditto. Problem jednak jest taki, że Pokemon ten może przybierać różne formy, dlatego też przypomina inne stworki. Niantic rozwiązał to bardzo ciekawie. W grze można złapać Ditto, jednak... łapiąc inne Pokemony. Kiedy już będziemy mieli go w pokeballu, może się okazać, że to nie ten zwierzak, na którego polowaliśmy. Użytkownicy, którym udało się złapać wspomnianego Pokemona donoszą, że polowali na Rattatę lub Pidgey'a.

Jeśli dalsza część plotki się potwierdzi, już 7. grudnia w grze pojawi się druga generacja Pokemonów. Przypomnijmy, że aktualnie za wszystkie akcje rozgrywane Pokemon Go otrzymujemy podwójne doświadczenie. W ten sposób Niantic chciał podziękować graczom za wspólną przygodę z Pokemonami.

najnowsze