News

Pokemon Go - nowa generacja Pokemonów w kolejnej aktualizacji?

Katarzyna Dąbkowska, 08.11.2016 10:04 0

Aktualizacja może wprowadzać także Ditto.

Pokemon Go pojawiło się w lipcu i szybko zaskarbiło sobie serca milionów graczy na całym świecie. Część z nich już wypadła z gry, ponieważ za oknami zrobiło się niesamowicie zimno, część zebrała już wszystkie dostępne na naszym kontynencie Pokemony. Ta grupka może jednak być niedługo zachęcona do ponownego udania się na polowanie.

Wczoraj wydana została w końcu aktualizacja o numerze 1.15.0 w wersji na iOS i 0.45.0 w wersji na Androida, która wprowadza do Pokemon Go codzienne bonusy. Z analizy kodu źródłowego wprowadzonego wraz z updatem można wnioskować, że niedługo w grze pojawi się Ditto, czyli ten Pokemon, którego brakuje do zapełnienia listy stworków z pierwszej generacji.

Ale to nie wszystko - poza tym w kodzie znalazły się odniesienia również do 100 nowych stworków takich jak Chicorita i Celebi. Być może zatem niedługo pojawią się nowe Pokemony do łapania, ale tych informacji nie potwierdził jeszcze Niantic.

Przypomnijmy, że nowa aktualizacja wprowadza przede wszystkim dzienne i tygodniowe bonusy do gry. Uniemożliwia także przechwytywanie Gymów tuż po walce (gracz ma „wyłączność” na Gyma przez chwilę po pokonaniu Pokemonów na wieży), wprowadza także ulepszoną punktację za walki na Gymach. Użytkownicy donoszą także, że nie mogą po aktualizacji korzystać z PokeStopów w trakcie jazdy samochodem.

najnowsze