News

StarCraft II: Legacy of the Void z aktualizacją 3.8.0 - dodano trzeci pakiet Tajnych operacji Novy

Małgorzata Trzyna, 22.11.2016 16:30 5

Blizzard ogłosił również, że w trybie wieloosobowym wprowadził sporo zmian związanych z balansem rozgrywki.

23 listopada 2017 (czyli już jutro) StarCraft II zostanie zaktualizowane do wersji 3.8.0. Jest to spora łatka, wprowadzająca bardzo dużo zmian w trybie wieloosobowym. Dzięki zmianom balansu rozgrywki potyczki sieciowe mogą wyglądać zupełnie inaczej niż dotychczas. Przykładowo, Czołg oblężniczy ma teraz więcej "punktów życia", ale zadaje mniej obrażeń i nie może być transportowany przez promy medyczne; Kruk i Wiking zadają więcej obrażeń; Cyklon został w znacznej mierze przebudowany (mniejsze obrażenia, lecz skrócono przerwy między atakami, nie ma broni przeciwlotniczej, porusza się wolniej, ma więcej życia, zużywa mniej zaopatrzenia itd.)

Prócz zmian w trybie wieloosobowym, najnowsza aktualizacja przyniesie również trzeci pakiet misji "Tajne operacje Novy" (dostępny do nabycia osobno lub w zestawie zawierającym wszystkie części). Pojawi się również nowa misja w trybie współpracy - "Ewakuacja górników", w której roi się od zainfekowanych, a naszym zadaniem jest ocalić uwięzionych na planecie górników.

Jeśli w czasie zabawy natknęliście się na różnego rodzaju błędy, jutrzejsza aktualizacja powinna wyeliminować sporo niedociągnięć. Bardzo obszerna i szczegółowa lista zmian dostępna jest na stronie battle.net.

najnowsze