News

Pokemon Go wkrótce z trybem PvP i opcją wymiany Pokemonami?

Katarzyna Dąbkowska, 18.11.2016 18:29 4

Aktualizacja ma się podobno pojawić w grudniu.

Pokemon Go wciąż jest niezwykle popularne, choć z ulic znikają tłumy polujących na stworki. Niantic planuje więc wydawanie kolejnych aktualizacji, co potwierdził ostatnio prezes firmy. Nie poinformował jednak, jakie będą to nowości. Teraz pojawiła się kolejna plotka – jak twierdzi serwis GamenGuide, wkrótce do Pokemon Go zostanie dodana nowa aktualizacja, która wprowadzi przede wszystkim tryb PvP oraz opcję wymiany Pokemonami.

Zmiany mają wejść w życie w grudniu w ramach sporej aktualizacji, choć dokładna data nie została ujawniona. Plotka mówi także, że update ma przynieść wspomnianą już wcześniej 2. generację Pokemonów. Poza tym mają także zostać wprowadzone młode wersje niektórych stworków. Na liście znalazły się między innymi Pichu oraz Magby. Nie wiadomo jednak, jak wpłynie to na system wykluwania jajek, ponieważ do tej pory z jaj wykluwały się dorosłe wersje Pokemonów.

Pokemon Go zadebiutowało w lipcu tego roku i szybko stało się światowym hitem. Mówi się, że gra zarobiła już na siebie ponad 600 milionów dolarów. Więcej o grze przeczytacie w naszej recenzji.

najnowsze

Poznaliśmy zwycięzców Gamescom Awards 2019

Dwa dni temu podczas ceremonii otwarcia tegorocznych targów gamescom rozdano statuetki Gamescom Awards 2019. Najwięcej z nich zgarnęła firma Sony. Kto by się spodziewał.