News

Liczba zarejestrowanych kont Paladins przekroczyła 4 miliony

Małgorzata Trzyna, 18.11.2016 14:40 0

Paladins, które 16 września weszło w fazę otwartej bety, szybko stało się jedną z najpopularniejszych gier na Steam.

Hi-Rez Studios pochwaliło się, że liczba zarejestrowanych kont Paladins przekroczyła 4 miliony, a gra stała się jednym z najpopularniejszych tytułów na Steam. Oczywiście, 4 miliony zarejestrowanych kont to coś zupełnie innego niż 4 miliony aktywnych graczy, niemniej studio ma powody do dumy.

- Odbiór Paladins na całym świecie jest niesamowity - podkreślił Todd Harris z Hi-Rez Studios. - Wspaniale jest obserwować, jak gra rozrasta się tydzień po tygodniu, od połowy września - momentu, kiedy wystartowała faza otwartej bety na Steam. Wspaniale jest również otrzymywać komentarze graczy, które pozwalają nam nieustannie ulepszać grę.

Warto również przypomnieć, że Paladins zmierza na PS4 i Xboksa One. Podobnie jak w przypadku PC, gra na konsole będzie dostępna jako tytuł free-to-play. Zainteresowani udziałem mogą zapisywać się do testów na PS4 i Xboksie One na oficjalnej stronie gry.

najnowsze

Poznajcie Sigmę, nowego bohatera Overwatch

Przez cały weekend twórcy bawili się wyśmienicie drocząc się ze społecznością graczy Overwatcha, którzy usilnie próbowali odgadnąć, kim będą mogli zagrać w najbliższej przyszłości. Teraz już wiedzą.