ARK: Survival Evolved - aktualizacje TEK Tier zapewnią graczom dostęp do zaawansowanej technologii

Małgorzata Trzyna
2016/11/15 13:15
0
0

TEK Tier pozwoli korzystać z jet packów, strzelać z miotaczy plazmowych i zamieszkać na dnie oceanu.

Studio Wildcard ogłosiło, że w nadchodzących tygodniach i miesiącach będzie udostępniać darmowe aktualizacje ARK: Survival Evolved - TEK Tier. Aktualizacje te pozwolą najbardziej wytrwałym graczom, korzystającym z zaawansowanego rzemiosła, zdobyć świetne przedmioty - zbroje, broń, struktury i inne elementy rodem z science-fiction, zapewniające dostęp do bardzo ciekawych umiejętności.

Przykładowo, hełm pozwoli podświetlać innych graczy i stworzenia, zaznaczać je odpowiednim kolorem, pokazując, czy są one wrogie, przyjazne czy neutralne, albo przejść w tryb pracy nocnej. Zbroja może być wyposażona w jet-pack, a specjalne buty pozwolą przebiegać błyskawicznie duże odległości. Bardzo ciekawym elementem będą też podwodne bazy, gdzie można żyć, nie troszcząc się o zagrożenia z lądu i powietrza.

GramTV przedstawia:

Brzmi wspaniale, ale też zdobycie najbardziej zaawansowanych elementów nie będzie łatwe. Tylko ci, którzy zdołają ukończyć najtrudniejsze end-game'owe wyzwania zdobędą rzadkie surowce, bez których nie da się odblokować tych przedmiotów i struktur.

ARK: Survival Evolved od czerwca 2015 jest dostępne w ramach Early Access. Po grę mogą sięgnąć posiadacze PC i Xboksów One, natomiast wersja na PS4 ukaże się dopiero wtedy, gdy gra będzie gotowa.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!