ARK: Survival Evolved ukaże się na PS4 dopiero wtedy, gdy gra będzie gotowa

Małgorzata Trzyna
2016/08/08 19:45
0
0

ARK: Survival Evolved jest dostępne w ramach Early Access na PC i Game Preview na Xboksie One, ale posiadacze PS4 muszą poczekać na gotowy produkt.

ARK: Survival Evolved ukaże się na PS4 dopiero wtedy, gdy gra będzie gotowa

Studio Wildcard postanowiło wyjaśnić, czemu ARK: Survival Evolved nie jest jeszcze dostępne na PS4. Okazuje się, że Sony nie pozwala wydać nie dokończonej gry:

GramTV przedstawia:

- Jeśli chodzi o wydanie ARK: Survival Evolved na PS4, wszystko zależy od Sony - wyjaśnił jeden z twórców na forum gry. - Zostaliśmy poinformowani, że nie możemy wydać gry na tej platformie, póki nie zostanie ona ukończona. Bardzo chcielibyśmy udostępnić Ark na PS4 tak szybko, jak to możliwe. Mamy już wspaniałą wersję działającą na PS4, z której korzystamy wewnątrz studia. Jeśli chcielibyście zobaczyć ją wcześniej, dajcie znać Sony, ponieważ decyzja o jej wydaniu niestety nie należy do nas.

Ark: Survival Evolved tymczasem zdobywa rzesze kolejnych fanów na PC i Xboksie One - gra została pobrana łącznie na obu platformach 5,5 miliona razy. Niewykluczone, że na wersję na PS4 przyjdzie nam poczekać nawet do końca 2016 lub początku 2017 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!