Mortido - poruszająca gra o życiu po śmierci do wypróbowania za darmo w wersji alfa

Małgorzata Trzyna
2016/11/09 15:55
0
0

Zainteresowani mogą wesprzeć projekt na IndieGoGo.

Mortido przedstawia historię siedmiu zupełnie różnych ludzi, którzy nie zawsze podejmowali właściwe decyzje oraz historię wędrówki ich dusz przez 40 dni po śmierci i przygotowywanie się na Sąd Ostateczny. Przez większość czasu sterujemy główną postacią - Cleo, choć poznamy perypetie całej siódemki. W grze zobaczymy nie tylko zaświaty, ale też powrócimy do świata żywych, by odtwarzać wspomnienia bohaterów, próbujących dowiedzieć się, kim są. Napotkani po drodze NPC pozwolą złożyć w całość historię życia postaci. Istotną rolę w Mortido odegrają maski - jeśli dana dusza straci swą maskę, zapomni o sobie na zawsze i stanie się czymś innym, w zależności, jak wyglądało wcześniej jej życie.

GramTV przedstawia:

W grze stawimy czoła licznym przeciwnikom i bossom, z którymi poradzimy sobie dzięki zaradności. Podczas zabawy będziemy podejmowali decyzje, które nie tylko pociągną za sobą dalekosiężne konsekwencje, ale też będą mogły przekreślić wszystko, na co ciężko pracowaliśmy.

Więcej informacji o grze znajdziecie na stronie IndieGoGo, gdzie można również wesprzeć zespół Corner Studio. Linki do pobrania dema gry w wersji alfa można znaleźć na oficjalnej stronie - mortidogame.com.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!