The Wild Eight - nowe wideo pokazuje sztukę przetrwania w mroźnych rejonach Alaski

Małgorzata Trzyna
2016/11/08 14:59
0
0

W The Wild Eight zmierzymy się z typowymi problemami - głodem, chłodem i dzikimi zwierzętami - ale też czymś znacznie bardziej złowieszczym.

Eight Points przygotowało nowy materiał wideo poświęcony The Wild Eight - grze, w której grupa ludzi ocalałych z katastrofy samolotu trafia w mroźne rejony Alaski. W ten sposób rozpoczyna się walka o przetrwanie w nieprzyjaznym środowisku, gdzie można umrzeć z głodu, zimna, albo paść ofiarą dzikich zwierząt. W grze pojawią się też bardziej złowieszcze i tajemnicze motywy, niemniej nowe wideo skupia się tylko na prozaicznych problemach, czyli zdobywaniu pożywienia, budowaniu schronienia, wytwarzaniu narzędzi czy systemie walki.

GramTV przedstawia:

The Wild Eight zostało zaprojektowane z myślą o kooperacji między bohaterami, z których każdy specjalizuje się w czymś innym. Pomoc innych graczy może okazać się nieoceniona, a podział zadań i ścisła współpraca znacznie ułatwi radzenie sobie z przeciwnościami losu i wypełnianiem misji w ogromnym, proceduralnie generowanym świecie - choć można też samotnie walczyć o przetrwanie.

The Wild Eight zostało sfinansowane na Kickstarterze w maju. Gra ma zadebiutować jeszcze tej jesieni.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!