Felieton

Nadchodzi otwarta beta Ghost Recon: Wildlands. Gra "może być rewolucyjna"

Patryk Purczyński, 04 listopada 2016 17:15 13

Premierę Ghost Recon: Wildlands poprzedzą otwarte testy. Na razie nie jest znana konkretna data ich rozpoczęcia.

Na przyszły kwartał Ubisoft zaplanował otwarte betatesty Ghost Recon: Wildlands. Dokładnego terminu na razie nie ma, ale trzeba mieć na uwadze, że premiera gry zaplanowana jest na 7 marca. To oznacza, że taktyczną sandboksową strzelankę będzie można sprawdzić najpewniej w styczniu lub lutym. Betę w otwartej formule mogą poprzedzić zamknięte testy. O konkretach francuska firma poinformuje w odpowiednim czasie.

Na razie Yves Guillemot zapewnia, że mówimy o tytule nieprzeciętnym. - To może być rewolucyjna gra. Porównując ją do The Division, jest utrzymana w tym samym trendzie. Otrzymane przez nas do tej pory opinie były wyśmienite - rozpływa się dyrektor wykonawczy Ubisoftu. - Otwarte i zamknięte bety pozwolą sporej liczbie graczy dowiedzieć się, czym tak w zasadzie jest ta gra i czym może się stać. Jesteśmy pewni, że wywoła wśród odbiorców wielką ekscytację - dodaje Guillemot.

Przed kilkoma dniami ukazał się nowy zwiastun Ghost Recon: Wildlands. Pomimo superlatywów, w jakich szef Ubisoftu wypowiada się o grze, oczekiwania względem niej nie są wygórowane.

The Division 2 - zobacz live-action trailer, który chwyta za serce
Otwarta beta gry Trials Rising startuje w najbliższy czwartek
Battle royale i Rainbow Six Siege? Dyrektor kreatywny wyklucza takie połączenie
Ubisoft chce wydać co najmniej trzy wysokobudżetowe gry do marca 2020
najnowsze