News

Super Mario Run zadebiutuje w 150 krajach jednocześnie

Katarzyna Dąbkowska, 30.10.2016 18:47 0

Gra pojawi się w grudniu na urządzeniach mobilnych z iOS.

Super Mario Run zostało zapowiedziane podczas wrześniowej konferencji Apple. Poinformowano wtedy, że gra w grudniu trafi do 100 krajów. Teraz jednak, podczas ogłaszania wyników finansowych, Nintendo zapowiedziało, że ma zamiar wydać grę w 150 krajach.

Oczywiście, jak można się tego było spodziewać po wspomnianej konferencji, gra trafi na urządzenia mobilne z iOS, czyli iPhone'y i iPady. Wielkie N ma jednak w planie udostępnienie produkcji również użytkownikom sprzętów z Androidem, jednak daty premiery dla tych urządzeń nie podano.

Zapowiedziano także, że w grę można będzie grać w trybie free-to-play, jednak to będzie wiązało się z pewnymi ograniczeniami. Darmowe będzie samo pobranie i określone elementy gry. Jeśli użytkownik będzie chciał bez ograniczeń grać w Super Mario Run, będzie musiał zapłacić. Plusem jest to, że po wpłaceniu określonej przez Nintendo kwoty nie będzie musiał już więcej przejmować się mikrotransakcjami. Na grę czekają miliony graczy na całym świecie. Analitycy twierdzą, że Super Mario Run może nawet pokonać Pokemon Go pod względem popularności. Uważają, iż gra może być pobrana nawet miliard razy.

najnowsze

Wszystko, co wiemy o Hunt: Showdown

Polska premiera już dzisiaj, dlatego postanowiliśmy zebrać wszystkie informacje w jedno miejsce. Głównie po to, aby ci, którzy nie wiedzą, czy chcą sięgnąć po Hunt: Showdown, podjęli decyzję.