News

EA ujawnia nowe szczegóły na temat dubbingu w Battlefield 1

Adam Berlik, 13.10.2016 15:19 14

W polskiej wersji Battlefielda 1 usłyszymy nie tylko znanych YouTuberów.

Jakiś czas temu informowaliśmy, że do prac nad dubbingiem w trybie multiplayer gry Battlefield 1 firma Electronic Arts Polska zatrudniła znanych YouTuberów, czyli Patryka "Rojo" Rojewskiego, Piotra „Izaka” Skowyrskiego i Remigiusza "Rocka" Maciaszka. Teraz natomiast ujawniono nazwiska znanych polskich aktorów, którzy użyczą swoich głosów postaciom w kampanii fabularnej. Oto oni:

Paweł Małaszyński - Generał Tilkici
Aleksandra Szwed - Zara
Mirosław Zbrojewicz - Luca
Jarosław Boberek - Porucznik Whitehall

- Praca nad dubbingiem do Battlefield 1 była sporym wyzwaniem aktorskim. Miałem za zadanie nie tylko wcielić się w postać, która żyła sto lat temu, w zupełnie innych czasach i innej kulturze, ale też taką, która jest targana silnymi emocjami, walczy o życie swoje i innych. Trzeba było głosem oddać całe spektrum niuansów – niechęć, nienawiść, charyzmę w dowodzeniu innymi, próby zachowania spokoju w obliczu zagrożenia.

Na szczęście twórcy gry przygotowali dla aktorów bardzo szczegółowe wskazówki jak poszczególne sceny i wypowiedzi będą wyglądały w finalnym produkcie. Dzięki temu, oraz współpracy z reżyserem dźwięku, mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z końcowego efektu prac i liczę na to, że odpalając 21 października grę Battlefield 1 polscy gracze też będą pod pozytywnym wrażeniem- powiedział Paweł Małaszyński o realizacji nagrań.

Battlefield 1 zadebiutuje na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz na PC. Gra ma wyznaczony termin wydania na 21 października, ale posiadacze Origin Access i EA Access już teraz mogą przestetować 10-godzinną wersję próbną, która zawiera fragmenty kampanii i trybu multiplayer.

najnowsze