News

Ubisoft potwierdza - Beyond Good and Evil 2 naprawdę powstaje

Paweł Pochowski, 07.10.2016 09:40 1

Dodatkowo pierwsza część gry będzie dostępna za darmo w ramach kolejnego urodzinowego prezentu od Ubisoftu.

Zwiększona aktywność Michela Ancela w serwisach społecznościowych związana z Beyond Good and Evil 2 nie przeszła ostatnio niezauważona. Twórca dał co prawda jasny sygnał, że gra nadal jest w fazie preprodukcji, ale po nim na scenę wkroczył Ubisoft, który dał cenny sygnał do ataku i przyznał oficjalnie, że prace nad grą już trwają. "Jeśli czekaliście na wiadomości odnośnie BG&E... cóż, mamy coś dla Was! Jesteśmy zadowoleni mogąc ogłosić, że Michel Ancel pracuje aktualnie wraz ze studiem Ubisoft Montpellier nad nową grą z cyklu Beyond Good & Evil" - czytamy na oficjalnym facebookowym profilu marki.

Cóż, mamy przynajmniej jasną sytuację - przez ostatnie lata Ubisoft potrafił kręcić nosem, że niby temat cały czas znajduje się na tapecie, ale chwilowo nie ma nic nowego do ogłoszenia itp. Tym razem otrzymaliśmy jasne potwierdzenie, że owszem, gra wreszcie powstaje i jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, efektem tego procesu będzie wreszcie kontynuacja jednej z najciekawszych przygodówek.

A jeżeli nie mieliście jeszcze okazji przekonać się o tym osobiście, to wiedzcie, że już w przyszłym tygodniu Beyond Good and Evil będzie można pobrać na PC całkowicie za darmo i to z samego źródła - uPlay. Wszystko oczywiście związane z urodzinową akcją Ubi30 w ramach której wydawca udostępnia raz na miesiąc jedną darmową grę. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście, to pamiętajcie też przypisać do swojego konta The Crew, bo już od 14 października darmowym tytułem będzie właśnie Beyond Good and Evil.

najnowsze