Phil Spencer: - nie możemy nikomu wmuszać Kinecta

Patryk Purczyński
2016/10/07 19:04
2
0

Szef Xboksa prezentuje zdrowe podejście do odbioru Kinecta przez rynek, ale też zapewnia, że sensor nadal będzie wspierany przez Microsoft.

Phil Spencer: - nie możemy nikomu wmuszać Kinecta

Przed premierą Xboksa One w Microsofcie panowało przekonanie, że dołączanie do każdej konsoli Kinecta to świetny pomysł. Jakiś czas temu postrzeganie tej kwestii diametralnie się jednak zmieniło. - To trochę jak z każdą technologią w naszym ekosystemie - jej sukces i popularność powstanie na bazie tego, jak ludzie jej używają - komentuje Phil Spencer, szef Xboksa.

- Mnie podoba się to, co Kinect wniósł do Xboksa 360. Lubię niektóre gry z Xboksa One. Będziemy nadal skupiali się na tym, by mieć pewność, że to wspierana część platformy. Nie będziemy jednak nikomu jej wmuszać i mówić, że sprawimy, by była to niezbędna część platformy - dodaje.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Microsoft ogłosił wersję Xboksa One bez Kinecta ponad pół roku po premierze konsoli. W swoim felietonie analizę upadku sensora przeprowadził Kamil Ostrowski.

Komentarze
2
czaczi87
Gramowicz
08/10/2016 15:35

> Ciekawym spostrzeżeniem może być to, ze Microsoft podczas otwierania się na konsumentów> pozostał taki sam, wyrachowany i agresywny. Są gry na PC... ale Win 10 only... ale tylko> w Windows Store. Zmiana polityki wobec Kinecta... ale o wiele za późno. Do beczki dziegcu> należy dodać kilka sporych łyżek miodu, otóż nowa Forza i Gearsy są, podobno, (nie grałem> zbyt wysoka cena aktualnie i przesiadka na Win 10, really?) bardzo udane. Tryb ''kanapowy''> dla nowych Gearsów tak rzadko aktualnie spotykany oraz mało błędów technicznych.Szkoda tylko, że proces zakupu i ściągnięcia Gears of War 4 to taka katorga. Bardziej niewygonego systemu już nie mogli stworzyć. W pakiecie przymusowe wklepywanie komend w konsoli. Jak za czasów DOSa :D

MisioKGB
Gramowicz
07/10/2016 19:35

Ciekawym spostrzeżeniem może być to, ze Microsoft podczas otwierania się na konsumentów pozostał taki sam, wyrachowany i agresywny. Są gry na PC... ale Win 10 only... ale tylko w Windows Store. Zmiana polityki wobec Kinecta... ale o wiele za późno. Do beczki dziegcu należy dodać kilka sporych łyżek miodu, otóż nowa Forza i Gearsy są, podobno, (nie grałem zbyt wysoka cena aktualnie i przesiadka na Win 10, really?) bardzo udane. Tryb ''kanapowy'' dla nowych Gearsów tak rzadko aktualnie spotykany oraz mało błędów technicznych.