Vivid Games wydawcą casualowej gry Road Survivor - premiera na iOS i Androida jeszcze w tym roku

Małgorzata Trzyna
2016/10/03 13:55
0
0

Road Survivor to gra typu arcade ze sporą dawką humoru, w której zadanie polega na utrzymywaniu przy życiu bohaterów, pokonujących kolejne przeszkody.

Vivid Games wydawcą casualowej gry Road Survivor - premiera na iOS i Androida jeszcze w tym roku

Vivid Games ogłosiło, że jeszcze w 2016 roku wyda na iOS i Androidzie niezależną grę Road Survivor od rumuńskiego studia Art Dynasty. Produkcja jest adresowana do szerokiego grona odbiorców - ma być prosta, wciągająca i zabawna, z szatą graficzną w stylu low-poly art. Zadaniem graczy będzie utrzymać przy życiu swych bohaterów jak najdłużej, pokonując pojawiające się na drodze przeszkody. W grze ma znaleźć się kilkadziesiąt różnorodnych postaci i lokacji.

- Obserwujemy trendy na rynku i widzimy jak ważny jest koncept. Sukces ma szansę osiągnąć zarówno zaawansowana gra przeznaczona dla bardziej dojrzałych graczy jak i mniejsza, wciągająca gra dla szerokiego rynku - powiedział Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games. - Jest to pierwszy tytuł casual w naszym portfolio wydawniczym, który rozszerzy je w tym kierunku.

GramTV przedstawia:

– Naszym zdaniem gra ma duże szanse na sukces komercyjny - podkreślił Krzysztof Kusak, Business Development Manager Vivid Games. - Głównym jej atrybutem ma być nieprzeciętna i wciągająca rozgrywka. Dlatego, mimo że przeznaczona jest dla innej grupy docelowej niż pozostałe tytułu w wydawnictwie Vivid Games, zdecydowaliśmy się ją wydać.

Vivid Games planuje wydać do końca przyszłego roku przynajmniej siedem gier. Wśród nich znajdą się Heroes of Nox (premiera nastąpi jeszcze w 2016 roku) oraz Metal Fist i Prime Time Rush, które ukażą się w roku 2017.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!