Amazon zapowiedział trzy wysokobudżetowe gry

Katarzyna Dąbkowska
2016/09/30 14:02
1
0

Breakaway, Crucible oraz New World pojawią się na PC.

Amazon zapowiedział trzy wysokobudżetowe gry

Amazon postanowił zaatakować rynek gier pozycjami wysokobudżetowymi. Na początek zapowiedział trzy nowe gry - Breakaway, Crucible oraz New World.

Breakaway to gra akcji oparta przede wszystkim o drużynową rozgrywkę w sieci. Gracz będzie miał możliwość wyboru postaci z palety ciekawych bohaterów, z których każdy będzie miał inną broń i umiejętności. Na liście pojawią się legendarne postacie, takie jak Spartakus. Jak twierdzi Amazon, gra została stworzona przez streamerów dla streamerów, tak więc należy spodziewać się współpracy z serwisem Twitch (należącym do firmy Amazon).

GramTV przedstawia:

Crucible również stawia na rozgrywkę sieciową. Tym razem jednak do gry zostanie zaproszonych 12 różnych zawodników, ale wygra ten, który jako ostatni pozostanie przy życiu na arenie. Podczas bijatyki jeden z graczy będzie wpływał na rozwój wydarzeń poprzez chociażby dodawanie zadań, które urozmaicą walkę. Poniżej zwiastun:

Ostatnią zapowiadaną grą jest New World, które przeniesie gracza do alternatywnej XVII-wiecznej Ameryki, która jest na początku drogi kolonizacji. Gracze mogą liczyć na otwarty świat, po którym będą mogli swobodnie się poruszać. Będą mogli współpracować z różnymi postaciami bądź z nimi rywalizować. Należy spodziewać się także zjawisk nadnaturalnych.

Wszystkie wspomniane gry pojawią się na PC. O innych platformach Amazon chwilowo nie wspomina. Daty premier nie zostały jeszcze ujawnione.

Komentarze
1
Sinirio
Gramowicz
30/09/2016 20:33

Pierwsza gra to wypisz - wymaluj Demigod. Gra, która wyprzedziła swoje czasy i dała ciała modelem biznesowym.