Informacje

Horizon: Zero Dawn - fabuła palce lizać?

...

Twórcom Horizon: Zero Dawn chodzi nie tylko o udaną rozgrywkę. Zależy im również na opowiedzeniu rozbudowanej, wciągającej historii.

Horizon: Zero Dawn - fabuła palce lizać? - obrazek 1

W kontekście Horizon: Zero Dawn wiele mówiło się do tej pory o rozgrywce. Twórcy zapewniają jednak, że i za fabułą gracze będą podążali z zapartym tchem. - Dla osób, które uwielbiają wciągające opowieści, które lubią kolekcjonować wszystkie nagrania audio i teksty, które chcą mieć w swojej grze wielką narrację, będzie sporym zaskoczeniem i przyjemnością to, co dla nich przygotowaliśmy - zapewnia John Gonzalez, główny scnearzysta produkcji Guerrilla Games.

Przypomnijmy, że główną bohaterą Horizon: Zero Dawn jest łowczyni Aloy, której głównym orężem jest łuk. Przedziera się ona przez postapokaliptyczne ziemie, polując na robotyczne stworzenia. Takie tło jest z pewnością solidną podstawą pod opowiedzenie zapierającej dech w piersiach historii, ale czy to się ekipie Guerrilla Games powiedzie? Żeby poznać odpowiedź na to pytanie trzeba będzie zaczekać do przyszłego roku.

Premiera Horizon: Zero Dawn zaplanowana jest bowiem na 28 lutego.

Najnowsze
Lubisz nas?