Powrót ołowianych żołnierzyków? Army Men szykuje się do ponownego desantu

Paweł Pochowski
2016/09/23 10:15
3
0

Niestety, żołnierzyki muszą popracować nad zwiadem - informacje wyciekły do internetu z organizacji zajmującej się klasyfikowaniem gier.

Powrót ołowianych żołnierzyków? Army Men szykuje się do ponownego desantu

Wyciek pochodzi z Brazylii i pozostawia jeszcze sporo domysłów. Na ten moment wiemy, że istnieje szansa na powrót marki Army Men pod postacią ponownego debiutu drugiej części gry - nie wiemy jednak czy w oryginalnej czy odświeżonej wersji, choć rzucanie na rynek gry z lat 90-tych w niezmienionej wersji pewnie byłoby dziś trochę szaleństwem. Tym bardziej, że tytuł do którego ma prawa 2K Games zmierza na PC, ale też PS4 oraz XO. Nie dołączono żadnych screenów ani nawet logo, reszta pozostaje więc domysłami.

Jeżeli grywaliście we wcześniejszym lub późniejszym dzieciństwie w Army Men to trzymajcie kciuki, by nowe wcielenie drugiej części - czymkolwiek by nie było - nie zbeształo pamięci o oryginale i przyniosło jedynie miłe wspomnienia. O rozwoju sprawy będziemy informować na bieżąco.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
Bambusek
Gramowicz
23/09/2016 17:51

Niedawno jedynka, dwójka i Toys in Space trafiły na GOGa

One_of_the_Many
Gramowicz
23/09/2016 15:19

1. Żołnierzyki muszą popracować nad kontrwywiadem, a nie zwiadem :)2. Te żołnierzyki nie były ołowiane, a plastikowe, co było ładnie widać po tym jak się roztapiały po potraktowaniu ogniem :D

Miyokari
Gramowicz
23/09/2016 15:17

Taaak! Uwielbiałem Army Men więc z chęcią to zobacze <3
Trwa Wczytywanie