Chcecie więcej wakacji? Fallout 4 zaprasza na wczasy do Nuka World

Paweł Pochowski
2016/08/30 10:45
2
0

Premierowy zwiastun nowego dodatku do gry nie zostawia wątpliwości - to nie będzie zwykła wycieczka do parku rozrywki.

Chcecie więcej wakacji? Fallout 4 zaprasza na wczasy do Nuka World

30 sierpnia to czas, gdy media ogłaszają koniec wakacji, a w powietrzu czuć powoli schyłek lata zbliżający się coraz wyraźniej wraz z każdym zżółkniałym liściem spadającym z drzewa. Jak nie dać się jesiennej depresji i wydłużyć swoje wakacje? Fallout 4 ma na to pewien sposób i zaprasza na dodatkowy wypoczynek do Nuka World - zniszczonego parku rozrywki będący miejscem akcji najnowszego dodatku do produkcji. Zwiastun prezentuje główne atrakcje w tym przedziwnym miejscu i sprawi, że fani postapokaliptycznej rozgrywki mogą poczuć apetyt na więcej. Znajdziecie tam trzy różne gangi, do których będziecie mogli dołączyć oraz kilka stref tematycznych - "Przygoda z Safari", "Suchy Jar", "Dziedziniec Dzieciaków" oraz "Strefa Galaktyczna". Więcej informacji o zawartości we wpisie na oficjalnym blogu gry.

Na szczęście premiera Nuka World na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One przypada już dziś, nie musicie więc zbroić się w cierpliwość.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
Usunięty
Usunięty
30/08/2016 16:15

Nuka World.. Ahh Nuka Workd to DLC w które piraci mogą grać od 2-3 tygodni "full" z wszystkimi bajerami , i w wszystkich wersjach językowych...Fajnie.. szybko... widze ze bethesda w końcu pozowoliła grać też graczom ''legalnym''

Usunięty
Usunięty
30/08/2016 12:37

Te animacje mnie powalają i to nie pozytywnie.