Felieton

Chcecie więcej wakacji? Fallout 4 zaprasza na wczasy do Nuka World

Paweł Pochowski, 30 sierpnia 2016 10:45 2

Premierowy zwiastun nowego dodatku do gry nie zostawia wątpliwości - to nie będzie zwykła wycieczka do parku rozrywki.

30 sierpnia to czas, gdy media ogłaszają koniec wakacji, a w powietrzu czuć powoli schyłek lata zbliżający się coraz wyraźniej wraz z każdym zżółkniałym liściem spadającym z drzewa. Jak nie dać się jesiennej depresji i wydłużyć swoje wakacje? Fallout 4 ma na to pewien sposób i zaprasza na dodatkowy wypoczynek do Nuka World - zniszczonego parku rozrywki będący miejscem akcji najnowszego dodatku do produkcji. Zwiastun prezentuje główne atrakcje w tym przedziwnym miejscu i sprawi, że fani postapokaliptycznej rozgrywki mogą poczuć apetyt na więcej. Znajdziecie tam trzy różne gangi, do których będziecie mogli dołączyć oraz kilka stref tematycznych - "Przygoda z Safari", "Suchy Jar", "Dziedziniec Dzieciaków" oraz "Strefa Galaktyczna". Więcej informacji o zawartości we wpisie na oficjalnym blogu gry.

Na szczęście premiera Nuka World na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One przypada już dziś, nie musicie więc zbroić się w cierpliwość.

Two Worlds II z finalnym rozszerzeniem jeszcze w tym roku - pierwsze konkrety DLC Shattered Embrace
Just Cause 4: Dare Devils of Destruction ze zwiastunem i datą premiery
Fields of Elysium – zobacz premierowy zwiastun pierwszego epizodu dodatku The Fate of Atlantis do Assassin’s Creed Odyssey
Star Wars Jedi: Fallen Order będzie kompletną opowieścią, bez planów dotyczących DLC
najnowsze