Informacje

Ubisoft zapowiada zamknięcie Tom Clancy's EndWar Online i dwóch innych gier w październiku

... Małgorzata Trzyna

Tylko do końca października będzie można grać w Tom Clancy's EndWar Online, Might & Magic: Duel of Champions i The Mighty Quest for Epic Loot.

Ubisoft zapowiada zamknięcie Tom Clancy's EndWar Online i dwóch innych gier w październiku - obrazek 1
EndWar Online

Serwery przeglądarkowej gry Tom Clancy's EndWar Online będą działać tylko do 31 października 2016 - ogłosił Ubisoft. Podobny los czeka Might & Magic: Duel of Champions. 13 października 2015 twórcy ogłosili, że nie będzie kolejnych aktualizacji gry, można było zatem spodziewać się, że nie przetrwa ona kolejnych lat - i w tym przypadku serwery zostaną wyłączone 31 października 2016. Z kolei The Mighty Quest for Epic Loot będzie działać do 25 października. W momencie zamknięcia serwerów zostaną wyłączone również oficjalne strony poświęcone poszczególnym grom i powiązane z nimi media społecznościowe. Oczywiście, kupowanie wirtualnej waluty nie jest już możliwe.

Ubisoft podkreślił, że decyzja o wyłączeniu serwerów nie była łatwa i podziękował fanom za ich wsparcie. Gracze, którzy chcieliby jeszcze nacieszyć się wyżej wymienionymi tytułami, skontaktować się ze znajomymi, których poznali w grze, czy wykorzystać posiadaną walutę, mają na to dwa miesiące.

Najnowsze
Lubisz nas?