News

Zamknięte beta-testy Revelation Online rozpoczną się w październiku

Małgorzata Trzyna, 25.08.2016 16:35 1

Twórcy przygotowali również nowe wideo poświęcone Revelation Online, skupiające się na klasie Vanguard - ciężkozbrojnego rycerza.

Wydawca My.com i studio NetEase ogłosili, że zamknięte beta testy Revelation Online - darmowego MMORPG osadzonego w świecie fantasy - wystartują w październiku 2016. Podczas zamkniętej bety będzie można zobaczyć wczesną wersję początkowego etapu gry, wypróbować rozbudowany edytor postaci, zapuścić się do fantastycznych lochów i przeżyć ciekawe przygody. Zainteresowani mogą zgłaszać chęć udziału na stronie ro.my.com. Osoby, które chcą zagwarantować sobie udział w becie, mogą wykupić jeden z pakietów założyciela.

Z okazji zapowiedzi startu zamkniętej bety w październiku, twórcy przygotowali także nowy zwiastun, prezentujący klasę Vanguard, czyli zakutego w zbroję rycerza, który nie zadaje dużych obrażeń, ale stopniowo wyniszcza przeciwnika i jest doskonałym obrońcą dla pozostałych członków drużyny, zwłaszcza podczas walk z bossami:

najnowsze

Disco Elysium zmierza na konsolę Nintendo Switch

Twórcy ze studia ZA/UM nie zamierzają spocząć na laurach – gra Disco Elysium zmierza bowiem na łącznie trzy konsole. Prócz PS4 i XONE, pojawi się także na Switchu!