News

Yesterday Origins z nowym zwiastunem, screenami i datą premiery

Małgorzata Trzyna, 19.08.2016 17:45 0

W Yesterday Origins pokierujemy dwoma nieśmiertelnymi bohaterami, a naszym zadaniem będzie odszukanie źródła nieśmiertelności.

Z myślą o targach Gamescom, Microïds i Pendulo Studios przygotowali nowy zwiastun i screeny z nadchodzącej przygodówki Yesterday Origins. W grze kierujemy Johnem Yesterday i Pauline Petit, którzy prowadzą sklep z antykami w Paryżu. Z pozoru ich życie wygląda normalnie, ale tak naprawdę oboje przeszli alchemiczną przemianę i stali się nieśmiertelni. Niestety, John wypił zanieczyszczoną miksturę podczas rytuału i za każdym razem, gdy na nowo budzi się do życia, traci pamięć. Bohater wraz ze swą towarzyszką stara się odzyskać utracone wspomnienia.

- Bardzo się cieszymy, że możemy pokazać wam pierwszy zwiastun Yesterday Origins, jak dotąd naszej najambitniejszej produkcji. Prezentuje on kilka usprawnień graficznych gry oraz ujawnia więcej szczegółów dotyczących przygody Johna i Pauline, nie zdradzając przy tym fabuły obfitującej w liczne zwroty akcji - powiedział Ramón Hernáez, reżyser Yesterday Origins i współzałożyciel Pendulo Studios.

W grze będziemy mogli uczestniczyć nie tylko w wydarzeniach w czasie teraźniejszym, ale też przenieść się w przeszłość. Odwiedzimy takie miejsca, jak Szkocja, Amsterdam i Paryż, rozwiązując łamigłówki w celu odkrycia źródła nieśmiertelności. Mimo, że w grze zostaną poruszone poważne tematy, nie zabraknie pikantnych dialogów i czarnego humoru.

Pendulo Studios ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży gier fabularnych. Yesterday Origins to jego pierwsza gra 3D, w której zachowany zostanie komiksowy styl graficzny, wzbogacony o takie efekty wizualne, jak dynamiczne cienie, silnik fizyki itp.

Yesterday Origins ukaże się 13 października na PC, Mac, PS4 i Xboksie One. Gra będzie dostępna w kilku wersjach językowych, w tym polskim.

najnowsze