News

Gamescom 2016: Injustice 2 z Harley Quinn i Deadshotem. Zobacz trailer

Patryk Purczyński, 18.08.2016 11:17 2

Dwoje kolejnych bohaterów dołączyło do grona postaci dostępnych w Injustice 2. Warner Bros. ogłosił je wypuszczając nowy trailer gry.

Bijatyka Injustice 2 doczekała się ogłoszenia dwojga nowych postaci dostępnych już na premierę. Są to Harley Quinn i Deadshot, czyli superzłoczyńcy, którzy pojawili się także w pierwszej części produkcji NetherRealm Studios (choć ten drugi nie był wówczas grywalnym bohaterem). "Harley powraca do uniwersum Injustice ze swoim słynnym nastawieniem i kilkoma nowymi trikami w zanadrzu, zaś doskonały strzelec wyborowy Deadshot przybywa zaliczając w serii swój konsolowy debiut" - informuje Warner Bros., wydawca tytułu.

Obie postacie można zobaczyć w trailerze przygotowanym specjalnie na targi gamescom 2016. Na samo Injustice 2 trzeba będzie natomiast poczekać do przyszłego roku. W przeciwieństwie do pierwszej części, bijatyka nie ukaże się na pecetach - trafi jedynie na Xboksa One i PlayStation 4.

Poprzednio Warner Bros. o wzbogaceniu listy postaci dostępnych w Injustice 2 informował blisko miesiąc temu. Wówczas ogłoszono Wonder Woman i Blue Beetle.

najnowsze