News

Crazy Machines 3 z nowym teaserem i datą premiery

Małgorzata Trzyna, 18.08.2016 16:45 0

Zbuduj największe, najbardziej niesamowite maszyny w Crazy Machines 3 - grze logicznej opartej na fizyce już w październiku!

FAKT Software i Daedalic Entertainment zaprezentowali podczas trwających targów Gamescom Crazy Machines 3 - najnowszą odsłonę cieszącej się uznaniem serii gier logicznych w stylu Rube Goldberga. W grze znajdziemy symulację fizyki rozmaitych elementów, takich jak ciała stałe, elektryczność, błyskawice, wiatr, światło, lasery, efekty akustyczne, magnetyzm czy para. Naszym zadaniem jest rozwiązywanie zagadek, korzystając z kreatywności i swobody w ustawianiu różnorodnych przedmiotów. Gra zaoferuje również edytor, dzięki któremu gracze zaprojektują własne wyzwania i podzielą się nimi ze społecznością za pośrednictwem Steam Workshop. Na tym nie koniec - po raz pierwszy w serii w grze znajdzie się możliwość skonstruowania własnych elementów z różnych materiałów i udostępnienia ich innym graczom.

Pierwsza część Crazy Machines, która ukazała się w 2004 roku, znalazła jak dotąd 1,5 miliona nabywców. Crazy Machines 2, wydane w roku 2007, trafiło na platformy PC, Mac, PS3, Xbox 360, iOS, Android, Wii i DS. Gra została przetłumaczona na 10 języków i była wielokrotnie nagradzana. Na Crazy Machines 3 posiadacze PC (Windows), Mac i Linux poczekaja natomiast do 18 października 2016.

najnowsze