Remedy zapewnia: Quantum Break na Win10 i Steamie identyczne

Patryk Purczyński
2016/08/15 11:51
0
0

Thomas Puha zapewnia, że między pecetowymi wersjami Quantum Break nie będzie różnic. Pytanie tylko, czy obejmuje to także obsługiwane wersje DX.

Remedy zapewnia: Quantum Break na Win10 i Steamie identyczne

- Aktualizacje Quantum Break na Steamie będą się odnosiły również do wersji na Windowsa 10 i vice versa - mówi Thomas Puha, dyrektor ds. komunikacji w Remedy Entertainment. - Przepraszam za wszelkie niejasności, które powstały w tej kwestii. Nie opuszczamy jednej wersji, by zająć się inną. Równość jest istotna. Więcej szczegółów podamy niebawem - dodał.

Edycja gry na platformie Valve pojawi się według niedawnych zapowiedzi 14 września. Do tej pory w produkcję Remedy Entertainment można było jedynie grać na Windowsie 10. Teraz to się zmieni, gdyż edycja steamowa obsługiwać będzie również biblioteki DirectX 11. I tu właśnie powstaje pytanie, czy również pod tym względem obie wersje będą bliźniacze. Z wcześniejszych komentarzy Puhy wynika, że tak się nie stanie.

GramTV przedstawia:

- Czy Quantum Break z Windows Store będzie załatany do DX11? Byłoby to naprawdę przydatne dla kart Nvidii - napisał przed kilkoma dniami jeden z graczy. Przedstawiciel Remedy szybko jednak wyjaśnił: - Nie, Win10 to DX12.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!