Informacje

Polska gra Too Angry to Space debiutuje na Steam

... Małgorzata Trzyna

Jeśli tęsknicie za grami z lat 90., które nie prowadziły za rękę, nie wybaczały błędów i miały proste sterowanie - Too Angry to Space jest dla was.

Too Angry to Space, dzieło niezależnego, polskiego studia AK84C, właśnie zaliczyło swój debiut. Produkcja jest klasycznym side-scrollerem 2D, adresowanym przede wszystkim do osób, które tęsknią za grami z lat 90., gdzie proste zasady szły w parze z wymagającą rozgrywką.

W Too Angry to Space sterujemy kosmicznym marine zwanym Red Manson, którego baza została zaatakowana przez obcych. Biada przybyszom z kosmosu - nie wiedzieli, z kim zadzierają. Naszym zadaniem w grze jest strzelać, skakać i zabijać wrogów, niszczyć roboty, przeżyć i uciec, by wrócić na Ziemię. Do dyspozycji mamy cztery rodzaje broni, z których można korzystać w dwóch trybach. Twórcy zrezygnowali z takich elementów, jak system rozwoju postaci czy skradanie się.

Dzięki prostemu sterowaniu grę można obsługiwać jedną ręką. Ukończenie jej wymaga umiejętności, a zbyt duża liczba zgonów będzie oznaczała pewne kary. Na graczy czeka 14 rozbudowanych poziomów - łącznie 160 zróżnicowanych pokoi.

Najnowsze

Warface - szybki sukces na PS4

0
Patryk Purczyński

W ubiegłym tygodniu strzelanka Warface stała się dostępna na PS4. Mimo, że gra ma już swoje lata, nie umknęła uwadze właścicieli konsoli Sony.

Czytaj dalej 
Lubisz nas?