Powstaje Sudden Strike 4 - nowa odsłona serii RTS osadzonej w realiach II wojny światowej

Małgorzata Trzyna
2016/08/04 16:45
5
0

W Sudden Strike 4 twórcy obiecują większe pola bitew, więcej jednostek, lepszą grafikę, nowe scenariusze i legendarnych przywódców.

Kalypso Media i Kite Games ogłosili, że trwają prace nad nową odsłoną strategii czasu rzeczywistego Sudden Strike. Nie będzie to remake ani reboot, lecz zupełnie nowa gra.

Sudden Strike 4 zaoferuje trzy rozbudowane kampanie, osadzone w realiach II wojny światowej, w których gracze pokierują oddziałami brytyjskimi, amerykańskimi, niemieckimi i sowieckimi. W grze znajdzie się ponad 100 zróżnicowanych jednostek, takich jak niemiecki bombowiec Heinkel He111, rosyjski czołg T-34, brytyjski samolot Hawker Typhoon czy niemiecki czołg Panzerkampfwagen VI Tiger. Gracze będą mogli również wybrać jednego spośród 9 przywódców (takich jak np. George Patton i Bernard Montgomery), z czego każdy będzie miał inne, unikatowe umiejętności i poprowadzi bitwy w inny sposób.

GramTV przedstawia:

W grze będzie można pokonywać wrogów na różne sposoby - wykorzystując słabe punkty czołgów, przygotowując zasadzki, przejmując budynki, zajmując lepsze pozycje czy niszcząc przeciwników atakami z powietrza. Ci, którzy wykażą się sprytem i zmysłem taktycznym, będą nagradzani punktami umiejętności oraz dodatkową zawartością, taką jak filmy prezentujące dany okres historyczny.

W Sudden Strike 4 znajdzie się 20 wymagających scenariuszy single-player, tryb potyczek oraz wieloosobowy tryb rywalizacji.

Gra ukaże się w drugim kwartale 2017 roku na PlayStation4, Windows PC, Mac i Linux.

Powstaje Sudden Strike 4 - nowa odsłona serii RTS osadzonej w realiach II wojny światowej

Komentarze
5
MisioKGB
Gramowicz
04/08/2016 18:53

> "osadzone w realiach II wojny światowej"> "rosyjski czołg T-64">> Aha...> A w źródle jak byk T-34.Też T-64 nie pasował mi z uwagi na produkcję w latach 60tych. Tak swoją drogą to nie znałem poprzednich 3 części totalnie, a nowa odsłona prezentuje się całkiem całkiem. Wygląda mi to na Company of Heroes :)

Usunięty
Usunięty
04/08/2016 18:39

Ten klimat dwóch pierwszych części i dodatku... ten magiczny dubbing... Nie, to nie wróci. A jeżeli wróci to będę bardzo zadowolony.

Usunięty
Usunięty
04/08/2016 17:34

Już trzecia odsłona pokazała, że każdy następny SS nie będzie nawet w 1% tak genialnym, jak pierwsza i druga część serii. ;(
Trwa Wczytywanie