Heroes & Generals ma już 8 milionów graczy

Patryk Purczyński
2016/07/25 17:32
1
0

Moda na II wojnę światową w branży gier nie przemija. Najlepszym na to dowodem są statystyki MMO Heroes & Generals.

Heroes & Generals ma już 8 milionów graczy

Już osiem milionów ludzi zarejestrowało się do gry w Heroes & Generals, pierwszoosobowej strzelance MMO osadzonej w czasach II wojny światowej. - Heroes & Generals tworzyliśmy od podstaw jako niepowtarzalną grę drugowojenną - mówi Martin Pollas, dyrektor wykonawczy duńskiego studia Reto-Moto. - Przekroczenie liczby ośmiu milionów graczy jest osiągnięciem, które wszystkich członków zespołu napawa dumą - zapewnia.

- Widzieć tyle zadowolonych z gry osób każdego dnia jest dla nas nieustanną inspiracją. Mamy mały, ale bardzo ddany zespół, który pragnie jeszcze poprawić tę grę. Dwa lata temu byliśmy w gronie pierwszych dziesięciu tytułów, które dostały zielone światło od społeczności na Steamie. To było ważne wydarzenie dla firmy, jak i dla gry. Obecność na Steamie była kluczowa w powiększaniu bazy odbiorców i umacnianiu naszej bardzo zaangażowanej społeczności. Nie możemy się już doczekać dalszych usprawnień i oddania graczom kolejnych porcji zawartości - dodaje Pollas.

GramTV przedstawia:

Reto-Moto wylicza, że od premiery w Heroes & Generals dokonano 12 716 usprawnień i usunięto 3 137 błędów. Z powyższych zapewnień wynika, że liczby te jeszcze wzrosną.

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
26/07/2016 07:20

Tylko ile jeszcze gra w to g....? Balans praktycznie nie istnieje, a odblokowanie czegokolwiek trwa eony.