Pokemon Go - gracze chętnie wyprowadzają schroniskowe psy

Katarzyna Dąbkowska
2016/07/15 09:10
6
0

Na pomysł akcji wpadło schronisko w Stanach Zjednoczonych.

Pokemon Go - gracze chętnie wyprowadzają schroniskowe psy

Mój pies przeżywa ostatnio osobistą tragedię. Jego wyjścia na spacer podwoiły się, bo... w sumie to szukam Pokemonów. Ale są takie zwierzaki, które z pewnością ucieszyłyby się z takiego obrotu spraw. Możecie połączyć zatem przyjemne z pożytecznym i wziąć psa ze schroniska na spacer. Psiak się ucieszy, bo w końcu będzie mógł wyjść zza krat, Ty będziesz mógł zebrać ile Pokemonów chcesz i dodatkowo się poruszasz. Kto wie, może Twój chwilowy przyjaciel zostanie z Tobą na dłużej? Każda strona wygrywa.

I wie to schronisko Muncie Animal Shelter. Jego władze opublikowały ciekawy post, w którym zachęcają użytkowników gry do przybywania tłumnie do schroniska, by wyprowadzać psy. Wystarczy podejść do okienka w godzinach otwarcia placówki i poprosić o „psa do Pokemonów”.

GramTV przedstawia:

Efekt? Już następnego dnia rano do schroniska ustawiła się długa kolejka po psiaki. W akcji szukania Pokemonów wzięły udział 73 osoby (i tyle samo szczęśliwych czworonogów). Jeden z nich został nawet adoptowany.

Komentarze
6
Usunięty
Usunięty
15/07/2016 16:19

"Mają czelność pisać o czymś, co mnie nie interesuje! Powinni pisać tylko o rzeczach, które lubię! Wejdę i ponarzekam po raz dziesiąty, niech każdy wie!". To tak w skrócie o hejterach tematu ;)

weitex
Gramowicz
15/07/2016 15:43

Śmieszą mnie te wasze hejty na newsy "o byle czym", a raczej prostując o pokemonach go. Bo to właśnie one was tak drażnią, tylko dziwnym trapem dalej do nich wbijacie, by sobie ponarzekać. Jakbyście znali się trochę na marketingu, w sumie nie tu nawet nie trzeba się znać, wystarczy pomyśleć, to byście wiedzieli, że mają bardzo dużą ilość wyświetleń i jest na nie popyt stąd też pojawiają się kolejne newsy.I nie, to że panowie z gram oszczędzą sobie czasu i nie będą pisać o poksach, nie oznacza też, że pojawią się inne newsy. Jest temat - jest news.Gdzieś padła propozycja, by łączyć tematy z poksów''go. To w takim razie niech zaczną łączyć tematy z innych gier, bo czemu nie? Nie chcę więcej widzieć kolejnego speedruna z soulsów, ale jakoś nie płacze. Po prostu daruje sobie wchodzenie do newsa, który mnie nie interesuje. Nie lubisz serialu? To go nie oglądasz.. Masochiści.Btw - konkurencja również piszę wiele tematów o pokemon''go. Więc nie widzę tu problemu. Strony zagraniczne również ;)

Usunięty
Usunięty
15/07/2016 13:43

> > > No i takie akcje są spoko. Tak szczerze to dzieciaki będzie można przekonać> do wszystkiego> >> > > byleby widziały w tym dla siebie korzyść i fun. Jeśli Nintendo zacznie dawać> dodatkowe> >> > > punkty za wznoszenie śmieci i zmywanie to dzieciaki będą to robić. Bez kitu.>> >> > Szczerze? Jest nagonka na to bo to gra.. Jakos moi sasiedzi jezdza do schroniska> co jakis> > czas i dbaja psy i nikt o tym nie pisze.. Gram schodzi na psy.. Byle by pisac o> byle> > czym..> Sugerujesz, że mają pisać o Twoich sąsiadach? Jak się nie mylę to jest to portal zajmujący> się pisaniem newsów o grach, więc nie bardzo wiem do czego pijesz.NIe. Sugeruje aby przestali pisac aby tylko wcisnac "newsa".. To jest na zasadzie byle bylo..
Trwa Wczytywanie