Informacje

Będzie sequel filmu Warcraft: Początek?

... Katarzyna Dąbkowska

Informacja taka została podana na chińskim portalu społecznościowym.

Będzie sequel filmu Warcraft: Początek? - obrazek 1

O filmie Warcraft: Początek bywalcy kin mają podzielone zdanie. Jednym się niesamowicie podobało, inni natomiast woleliby ten obraz jednak wyrzucić z pamięci. Jedno jest pewne - Warcraft: Początek jest już jedną z tych najlepiej zarabiających produkcji filmowych związanych ze światem gier. Może w USA nie odniósł sukcesu i nie zarobił wiele, za to poza Stanami uskrobał grube miliony. Gdzie był aż tak popularny? Oczywiście - w Chinach. Tam zebrał już ponad 200 milionów dolarów. Co więcej, to właśnie chiński serwis społecznościowy Weibo podał na oficjalnym profilu filmu, że to jeszcze nie koniec przygód. W krótkim poście napisano:

Podróż Warcrafta w kinach dobiega końca. Ale rozpoczyna się nowy rozdział historii. To dopiero początek, historia nie dobiegła końca. Nie mówimy jeszcze „Do widzenia”, bo spotkamy się ponownie.

Ciekawostką jest, że wspomniany film przebił w Chinach wyniki takiej produkcji, jak Przebudzenie Mocy. Nic dziwnego zatem, że to właśnie tam poinformowano fanów o (najprawdopodobniej) planach drugiej części.

Najnowsze
Lubisz nas?