Aktualizacja 1.6 Fallouta 4 dodaje do słownika Codswortha 300 imion graczy

Małgorzata Trzyna
2016/07/06 13:40
2
0

Najnowszy patch przygotowuje grę na nadchodzące dodatki i naprawia różne błędy. Łatka jest już dostępna na PC.

Aktualizacja 1.6 Fallouta 4 dodaje do słownika Codswortha 300 imion graczy

Bethesda ogłosiła, że aktualizacja Fallouta 4, oznaczona numerem 1.6, jest już dostępna na PC. Posiadacze Xboksów One muszą poczekać do przyszłego tygodnia. Przybliżona data wydania patcha na PS4 nie jest jeszcze znana.

Aktualizacja wprowadza przydatne rozwiązanie w postaci "ExitSave" - wyjście do głównego menu w dowolnym trybie spowoduje utworzenie specjalnego zapisu gry. Będzie on kasowany automatycznie po jego załadowaniu. Kolejna ciekawa wiadomość to dodanie 300 imion do słownika Codswortha. Nie zabrakło również poprawek usuwających błędy czy poprawiających stabilność i wydajność gry.

GramTV przedstawia:

Patch przygotowuje także grę na nadchodzące dodatki, w tym duże (i niestety ostatnie) rozszerzenie Nuka World, które ma ukazać się pod koniec sierpnia.

Pełną listę zman znajdziecie na stronie bethesda.net.

Komentarze
2
Strider
Gramowicz
06/07/2016 18:32

Jest ostatnim, ale nie następnym, w lipcu będzie jeszcze jedno DLC.

Usunięty
Usunięty
06/07/2016 14:49

"Patch przygotowuje także grę na nadchodzące dodatki, w tym duże (i niestety ostatnie) rozszerzenie Nuka World, które ma ukazać się pod koniec sierpnia."Nie to żebym sie czepial ale czy "Nuka World" nie jest następnym i zarazem ostatnim DLC? Jezeli tak to stwierdzenie "nadchodzące dodatki" nie ma racji bytu w zdaniu:p