Banner Saga 2 otrzymało tryb survivalu

Paweł Pochowski
2016/06/23 18:45

Wszyscy posiadacze gry mogą już przetestować nowy tryb, ale uważajcie - rządzi w nim zasada śmierci permanentnej.

Banner Saga 2 otrzymało tryb survivalu

Jeżeli posiadacie Banner Saga 2, być może ucieszy Was fakt, że na Steamie wylądowała właśnie nowa aktualizacja, która dodaje do gry tryb survivalu w wersji beta. Jak zaznaczają twórcy, tryb jest cały czas tworzony, ale przyda im się feedback od fanów, dlatego też oddali ten tryb w ich ręce. Do survivalu wybrać można jednego z istniejących już bohaterów, ale zanim to zrobicie musicie wiedzieć, że podczas zabawy rządzi zasada śmierci permanentnej. Ale tryb survivalu to także szansa na zarobienie cennych punktów renomy, które możecie wydawać chociażby na odblokowywanie nowych bohaterów. Podczas walk wypadać będą także cenne przedmioty.

Aktualizacja jest dostępna na wszystkich platformach - dla PC oraz Mac, na Steamie, GOG, Humble Store, GreenMan Gaming, a także EA Origin.

GramTV przedstawia:

A gdybyście jeszcze nie wiedzieli - Banner Saga 2 to świetna gra.

Komentarze
4
Sarinew
Gramowicz
24/06/2016 17:28

No to macie farta, parę godzin temu ogłoszono, że cdp wyda pudełkowe wydanie z kinowymi napisami, wraz z ścieżką dźwiękową z gry na płycie CD tzw,wersja deluxe, a co dziwne, wersja bez pudelka-goly klucz ma byc bez sciezki dzwiekowej w tej samej cenie na premiere?! (w dniu 15-07-2016)

Paszczaczek
Gramowicz
24/06/2016 17:06

Gdyby gra wyszła po polsku, na pewno bym kupił. Ehh, biedny, polski zaściankowy rynek...

Zdzichacz
Gramowicz
23/06/2016 19:43

Dobra, dobra. Ale kiedy rodzime wydanie? W ogóle jakiś wydawca się tym interesuje?

Painkiller
Gramowicz
23/06/2016 19:08

Już podczas pierwszych walk będąc nieostrożnym można zaliczyć zgon.Jeżeli ten tryb będzie zaliczał śmierć w walce to moim zdaniem jest to super trudny tryb dla tej gry.