Informacje

E3 2016: God of War - nadchodzą zmiany

...

Cory Barlog opowiada nieco o nowościach, na jakie muszą przygotować się gracze oczekujący na premierę ujawnionego dziś w nocy God of Wara.

E3 2016: God of War - nadchodzą zmiany - obrazek 1

Zapowiedziany podczas konferencji Sony na E3 God of War nie będzie kopiował rozwiązań znanych z dotychczasowych części serii. Jak mówi Cory Barlog, rozgrywka jest projektowana od nowa, za to zachowana zostaje ciągłość fabuły - tyle tylko, że historia jest kontynuowana w obrębie mitologii nordyckiej, a akcja toczy się wiele lat po wydarzeniach przedstawionych w God of War 3.

Choć w pierwszym gameplayu widać chłopca, nad którym gracz na kilka momentów przejmuje kontrolę, głównym bohaterem pozostaje Kratos i to nim steruje się przez całą grę. Doznania, jak określa to Barlog, mają być znacznie bardziej intymne i kontrolowane przez odbiorcę. God of War powinien się cechować taką samą przystępnością jak poprzednie części, choć w rozgrywce zajdą istotne zmiany.

Produkcja Sony Santa Monica nie będzie miała otwartego świata, a sekwencje QTE nie pojawią się w takiej formie, w jakiej gracze znają je z wcześniejszych God of Warów. Cory Barlog wykluczył premierę nowo zapowiedzianej odsłony w tym roku, ale zapewnił, że nie będzie trzeba na nią długo czekać. Wydaje się więc możliwe, że Sony wyda grę w pierwszym kwartale 2017 roku.

E3 2016: God of War - nadchodzą zmiany - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?