Powstało We Sing Productions - firma zamierza tworzyć gry karaoke oparte na We Sing

Małgorzata Trzyna
2016/06/13 18:25
0
0

Pierwsza gra We Sing Productions zadebiutuje jeszcze w tym roku. Zapowiedzi możemy spodziewać się na targach E3.

Powstało We Sing Productions - firma zamierza tworzyć gry karaoke oparte na We Sing

Nordic Games, Wired Productions i Le Cortex ogłosili powstanie nowej firmy - We Sing Productions. Jej celem będzie stworzenie gier karaoke, opartych na We Sing. Gry te mają być dostępne na wielu platformach i dystrybuowane za pomocą wielu kanałów.

Seria We Sing, która zadebiutowała w 2009 roku, sprzedała się w liczbie 1,5 miliona egzemplarzy. Był to pierwszy tytuł ze wsparciem dla czterech mikrofonów. Teraz We Sing Productions planuje uczynić markę We Sing numerem jeden wśród gier karaoke, przez nawiązanie ścisłej współpracy z wydawcami muzycznymi w celu uzyskania dodatkowej, ekskluzywnej zawartości oraz wprowadzenie trójetapowej strategii produktu, która zostanie ujawniona w najbliższych tygodniach.

- Nasze długie i bliskie stosunki z Wired Productions i Le Cortex oraz wspólne sukcesy stworzyły szansę odzyskania tytułu lidera gatunku gier karaoke. Obecnie realizujemy plany, które od dawna były w naszych umysłach i sercach - powiedział Nik Blower z Nordic Games.

GramTV przedstawia:

- Jesteśmy szczęśliwi, mogąc być partnerem Nordic Games i Le Cortex w nowej firmie, chcącej powtórzyć sukces We Sing. Szczerze wierzymy, że posiadamy skład, który pobudzi i zaangażuje fanów muzyki na całym świecie - dodał Leo Zullo z Wired Productions.

- Udostępnienie We Sing na nowych platformach i za pomocą wielu kanałów dystrybucji jeszcze w tym roku jest niezwykle ekscytującym zadaniem. Niedługo będziemy mogli podzielić się dalszymi informacjami na temat naszej pracy - podsumowali Frédéric Sommer i Johan Spielmann z Le Cortex.

Pierwsza gra We Sing Productions ma zadebiutować jeszcze w tym roku - więcej szczegółów poznamy już niebawem.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!