News

E3 2016: Relacja z konferencji Bethesdy

Gram.pl, 13.06.2016 00:10 11

Dishonored 2 to jeden z wielu powodów, dla których warto wstać jutro wcześniej i obejrzeć z nami relację z show przygotowanego przez Bethesdę.

Tegoroczne targi E3 to drugie z kolei, podczas których Bethesda orgniazuje swoją konferencję i wygląda na to, że firma może trzymać kilka ciekawych asów w rękawie. W kuluarach mówi się o tym, że możemy zobaczyć m.in. zaginionego dawno temu Prey 2, a także The Evil Within 2 i Wolfenstein 2. Z całą pewnością nie zabraknie także Dishonored 2. Bardzo prawdopodobne jest także, że zapowiedziana zostanie odświeżona wersja The Elder Scrolls V: Skyrim, która zaoferuje nie tylko lepszą grafikę, ale także wsparcie dla modów oraz wszystkie DLC. Gra miałaby w takiej wersji trafić na PC, a także PlayStation 4 oraz Xboksa One - takie przynajmniej wersje pojawiły się kilka dni temu w sklepie Base.com.

Konferencja Bethesdy rozpocznie się 13 czerwca o godzinie 4:00 - mimo tak wczesnej pory Mateusz Mucharzewski oraz Piotr Nowacki będą komentować ją dla Was na żywo. Poniżej znajdziecie natomiast stosowny stream, prosto z Twitchowego kanału Bethesdy.

Watch live video from Bethesda on www.twitch.tv

najnowsze