Informacje

World of Warcraft: Legion z większą odległością rysowania obiektów

... Małgorzata Trzyna

Blizzard udostępnił także kilka screenów, dzięki którym można porównać starszą i nowszą wersję.

World of Warcraft: Legion z większą odległością rysowania obiektów - obrazek 1

Z okazji zbliżającej się premiery dodatku World of Warcraft: Legion, Blizzard postanowił wprowadzić poprawki związane z zasięgiem rysowania obiektów. Zmiany te obejmą nie tylko Broken Isles, ale też starsze lokacje, takie jak Eastern Kingdoms czy Kalimdor, dzięki czemu gracze będą mogli dostrzec odległy teren i uprzednio niewidoczne budynki, znajdujące się bardzo daleko.

Obecnie przy ustawieniach Ultra mgła pojawia się dla obiektów znajdujących się w odległości około 1300 jednostek. Po premierze dodatku odległość ta wyniesie 2600 jednostek. Gracze dysponujący najlepszym sprzętem, przy maksymalnych ustawieniach mogą liczyć na 3500 jednostek. Najwyższe ustawienia graficzne będą dostępne wyłącznie dla posiadaczy wersji 64-bitowych.

Blizzard podkreślił także, że uprzedni podział ustawień graficznych na Low, Fair, Good, High i Ultra zostanie zmieniony i zacznie obowiązywać skala 1-10 (1 dla najsłabszych sprzętów, 10 dla najmocniejszych; aktualne "Low" odpowiada mniej więcej "3", zaś "Ultra" - "7").

Poniższe screeny prezentują, czego można się spodziewać. Na górze pokazano widok z Shadowmoon Valley - przy starszych ustawieniach Ultra Karabor nie jest widoczny, przy nowszych (poziom 8) widać jego zarys.

World of Warcraft: Legion z większą odległością rysowania obiektów - obrazek 2

World of Warcraft: Legion z większą odległością rysowania obiektów - obrazek 3

World of Warcraft: Legion ukaże się 30 sierpnia. Osoby, które wybiorą się do Multikina na film Warcraft: Początek, otrzymają miesięczny abonament do gry.

Ojoj, nie jesteś zalogowan(a)y. O_O' Aby dodać komentarz Zaloguj się w serwisie
Najnowsze
Lubisz nas?