Informacje

Zapowiedź nowego Tomb Raidera na E3?

...

Fani Tomb Raidera nie powinni przegapić tegorocznego E3 - taki komunikat wysyła Square Enix. To nie jedyne atrakcje, jakie firma szykuje na targi.

Zapowiedź nowego Tomb Raidera na E3? - obrazek 1

Deus Ex: Rozłam Ludzkości, Hitman, nowe DLC do Just Cause 3, Star Ocean: Integrity and Faithlessness i I Am Setsuna to gry, które Square Enix zabiera ze sobą na tegoroczne targi E3. Do tego azjatycka firma zamierza zaprezentować projekty, które powstają w ramach Square Enix Collective: The Turing Test i Black The Fall.

Zawiedzeni nie powinni być też fani Tomb Raidera, ale na szczegóły musimy jeszcze poczekać. "Pokażemy też inne ekscytujące dema, ale bliższe informacje zachowujemy na drugą część wpisu Road To E3 na nasz blog. Będzie on zawierał ekscytujące nowiny na temat Tomb Raidera i szczegóły dotyczące kilku nowych gier, nad którymi nasz zespół ciężko pracował" - podaje Square Enix.

Od premiery Rise of the Tomb Raider minęło dopiero kilka miesięcy, zatem może być za wcześnie, by już w czerwcu chwalić się konkretami na temat kolejnej odsłony, ale być może Square Enix planuje podgrzać atmosferę w Los Angeles choćby generowanym komputerowo trailerem - tak przecież została zapowiedziana kontynuacja wydanego w 2013 roku Tomb Raidera.

Ojoj, nie jesteś zalogowan(a)y. O_O' Aby dodać komentarz Zaloguj się w serwisie
Najnowsze

Warface - szybki sukces na PS4

0
Patryk Purczyński

W ubiegłym tygodniu strzelanka Warface stała się dostępna na PS4. Mimo, że gra ma już swoje lata, nie umknęła uwadze właścicieli konsoli Sony.

Czytaj dalej 
Lubisz nas?