Informacje

DLC do Call of Duty: Infinite Warfare przez 30 dni ekskluzywne dla osób grających na PS4

... Małgorzata Trzyna

Historia lubi się powtarzać - posiadacze gry w wersji na PC lub Xbox One będą musieli czekać na dodatkowe mapy o miesiąc dłużej niż użytkownicy PS4.

DLC do Call of Duty: Infinite Warfare przez 30 dni ekskluzywne dla osób grających na PS4 - obrazek 1

Gracze, którzy sięgną po Infinite Warfare na PS4, będą mogli cieszyć się dodatkowymi mapami wcześniej niż pozostali- ogłosiło Infinity Ward. Podobnie było w przypadku Black Ops III - ci, którzy grali na PC lub Xboksie One, czekali na DLC dodatkowe 30 dni.

- Choć kładziemy duży nacisk na fabułę, w Infinite Warfare staramy się rozbudować sieciowy multiplayer - powiedział Eric Monacelli, przedstawiciel Infinity Ward. - Nasze mapy będą lokacjami, których nigdy wcześniej nie przedstawialiśmy w historii tej marki. Tryb wieloosobowy to dynamiczna, zabawna, gorączkowa rozgrywka oraz wyzwania wymagające wypróbowywania zróżnicowanych, innowacyjnych sposobów osiągania celów. Dodatkowo, Infinite Warfare wprowadzi kooperacyjny tryb Zombies, zabierający graczy w szaloną podróż, oferujący nową fabułę, funkcje i mechaniki rozgrywki. Więcej szczegółów ogłosimy w innym terminie. Tymczasem z radością ogłaszamy, że posiadacze PS4 otrzymają DLC z pakietami map 30 dni wcześniej niż pozostali, zatem starannie zaplanujcie sobie wolne weekendy.

Call of Duty: Infinite Warfare ukaże się 4 listopada na PC, PS4 i Xboksie One. Po premierze gry - podobnie jak w przypadku innych części serii Call of Duty - zostaną wydane cztery dodatkowe pakiety map. Osoby zamawiające grę przed premierą mogą również liczyć na pewne bonusy, których szczegółów jeszcze nie ujawniono.

Ojoj, nie jesteś zalogowan(a)y. O_O' Aby dodać komentarz Zaloguj się w serwisie
Najnowsze
Lubisz nas?