Informacje

Nowy system banów w The Division. Już poleciała masa głów

...

Ubisoft dozbraja się w walce z nieuczciwymi graczami w The Division. Studio Massive zapewnia, że nowy system jest bardzo skuteczny.

Nowy system banów w The Division. Już poleciała masa głów - obrazek 1

"Przez kilka ostatnich dni złapaliśmy więcej oszustów niż przez poprzednie tygodnie" - informują twórcy The Division. Wszystko dzięki nowemu systemowi wyłapywania graczy, którzy stosują niedozwolone wspomagacze. "W rezultacie, w ciągu kilku najbliższych dni rozdamy największą liczbę zawieszeń i banów w historii gry" - zapowiada Ubisoft Massive.

Studio w sposób cywilizowany chce sobie również poradzić z tymi, którzy wykorzystują istniejące w The Division exploity. O każdym wykrytym błędzie, który pozwala czerpać różnego rodzaju korzyści, autorzy masówki informują na forum, wyszczególniając go na specjalnej liście, a także za pośrednictwem różnego rodzaju platform komunikacyjnych. Co ważne, sankcje grożą jedynie tym graczom, którzy nagminnie wykorzystują wykryte exploity, a wymiar kary będzie uzależniony od tego, jak bardzo dana osoba złamała reguły uczciwej rywalizacji.

"Zapewnienie doświadczeń wysokiej jakości jest naszym priorytetem. Naprawienie błędów to jeden aspekt - jesteśmy na etapie usprawniania procesu rozwiązywania tych trudności. Pożegnanie graczy, którzy zakłócają rozgrywkę innym poprzez naruszanie zasad gry jest kolejną sprawą" - dodaje ekipa Massive.

Ojoj, nie jesteś zalogowan(a)y. O_O' Aby dodać komentarz Zaloguj się w serwisie
Najnowsze
Lubisz nas?