Nadjeżdża ikona na jednośladzie - znamy datę premiery Valentino Rossi: The Game

Patryk Purczyński
2016/04/25 19:07
0
0

Zapowiedziana pod koniec ubiegłego roku gra wyścigowa Valentino Rossi: The Game ma już ustalony konkretny termin wydania - ale tylko na konsole.

Nadjeżdża ikona na jednośladzie - znamy datę premiery Valentino Rossi: The Game

Valentino Rossi: The Game ukaże się 17 czerwca - poinformowała firma wydawnicza PQube. Trzeba wziąć jednak poprawkę na to, że termin ów dotyczy wyłącznie wersji na Xboksa One i PlayStation 4. Wersja na komputery osobiste nie ma jeszcze ustalonej daty premiery. Wydawca nie podał przyczyn takiego stanu rzeczy. Za produkcję odpowiada włoskie studio Milestone, którego tytuły w ostatnich latach debiutowały jednocześnie na wszystkich platformach docelowych.

W parze z terminem wydania na konsolach światło dzienne ujrzał nowy zwiastun Valentino Rossi: The Game. W filmie można zobaczyć słynny tor Misano World Circuit, po którym tytułowy bohater, legenda wyścigów motocyklowych, wraz ze swoimi kolegami i rywalami przyklejeni do nawierzchni pokonują ostre zakręty i szaleją na prostych. Są też wyścigi i konkurencje z udziałem samochodów i jednośladów crossowych.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!