Informacje

Lizard Squad zhakował Battle.net

...

Najpopularniejsze gry sieciowe Blizzarda są niedostępne zarówno w Europie, jak i USA. Przyczyną jest atak grupy hakerskiej Lizard Squad.

Lizard Squad zhakował Battle.net - obrazek 1

Grupa Lizard Squad przyznała się do ataku na serwery Blizzarda. "WoW offline, Diablo 3 offline, StarCraft 2 offline, Hearthstone offline" - szczycą się hakerzy na Twitterze. Twierdzą oni również, że uzyskali dostęp do e-maili pracowników Blizzarda. Twórcy wspomnianych gier i platformy Battle.net oczywiście doskonale zdają sobie sprawę, że źle się dzieje na ich podwórku. Do sprawy odnieśli się na forum, pisząc:

"Wygląda na to, że doświadczyliśmy potencjalnego ataku DDoS w jednej z naszych baz danych. Nasi inżynierowie ustawili bufory, by rozwiązaćte kwestie i wszystko powinno zacząć się odradzać. Nadal monitorujemy sytuację i pracujemy nad zminimalizowaniem wpływu. Przepraszamy za niedogodności, z pewnością już wkrótce dostarczymy aktualizacje".

Ojoj, nie jesteś zalogowan(a)y. O_O' Aby dodać komentarz Zaloguj się w serwisie
Najnowsze

Warface - szybki sukces na PS4

0
Patryk Purczyński

W ubiegłym tygodniu strzelanka Warface stała się dostępna na PS4. Mimo, że gra ma już swoje lata, nie umknęła uwadze właścicieli konsoli Sony.

Czytaj dalej 
Lubisz nas?