Legacy Quest - połączenie RPG i hack'n'slash trafiło na urządzenia z iOS i Androidem

Małgorzata Trzyna
2016/03/11 18:59
0
0

W Legacy Quest na graczy czeka ponad 70 lochów na 7 poziomach. Gra jest dostępna do pobrania za darmo.

Legacy Quest - połączenie RPG i hack'n'slash trafiło na urządzenia z iOS i Androidem

Nexon ogłosił wydanie Legacy Quest, RPG akcji z elementami hack'n'slash na urządzenia mobilne (iOS, Android). Gra jest dziełem Socialspiel Entertainment, gdzie pracują weterani branży z Rockstar Games.

W Legacy Quest na graczy czeka walka z licznymi potworami, wymagająca zarówno zręczności, jak i stosowania odpowiednich strategii. Osoby, które podejmą się wyzwania, stawią czoła przeciwnikom w 70 lochach na 7 poziomach. Po śmierci wojowników narodzi się nowe pokolenie o tym samym rodowodzie, dziedziczące cechy przodków oraz należące do nich przedmioty.

GramTV przedstawia:

- Rozpoczynając pracę nad Legacy Quest w 2014 roku założyliśmy, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby fani gatunku RPG dostali intensywną i zabawną grę, do której będą ciągle wracać. Jesteśmy dumni z tego tytułu i mamy nadzieję, że gracze z całego świata chętnie podejmą wyzwania i docenią piękno Legacy Quest - powiedział Mike Borras, prezes Socialspiel Entertainment.

Legacy Quest jest grą free-to-play - można ją bezpłatnie pobrać w App Store i Google Play.

Z okazji premiery, Socialspiel przygotowało również wideo prezentujące siedzibę studia, gdzie powstało Legacy Quest, i udostępniło kilka screenów z gry:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!