Green Game: Timeswapper - kontynuacja Red Game Without A Great Name zmierza na iOS i PC

Małgorzata Trzyna
2016/02/12 15:50
0
0

Mechaniczny ptak powraca! Tym razem trafimy do lokacji w różnych odcieniach zieleni, obdarzeni mocą manipulowania czasem.

Green Game: Timeswapper - kontynuacja Red Game Without A Great Name zmierza na iOS i PC

Red Game Without A Great Name dostarcza graczom niemałej frajdy. Mechaniczny, latający posłaniec musi dotrzeć do celu, omijając po drodze liczne pułapki chytrze rozmieszczone na planszach utrzymanych w różnych odcieniach czerwieni. Sterowanie polega na przeciąganiu ptaka w żądane miejsce - niby proste, a potrafi doprowadzić do szału.

iFun4All przygotowuje już kontynuację, Green Game: Timeswapper, która różni się nie tylko kolorem tła, lecz wprowadza spore zmiany w sterowaniu. W tej grze ptak będzie latał samodzielnie, ale zyskamy możliwość manipulowania czasem. Sterując w ten sposób pułapkami, spróbujemy przygotować drogę dla mechanicznego posłańca. Naszym celem będzie doprowadzić go do mety w jednym kawałku, a przy okazji zbierać zębatki rozmieszczone na planszach.

GramTV przedstawia:

- Jesteś władcą czasu, zdolnym cofać go i przesuwać do przodu. Skorzystaj z tej mocy, by pomóc mechanicznemu ptakowi wypełnić ważną misję, polegającą na zbieraniu wiedzy o tajemniczym, zielonym świecie - powiedział Michał Mielcarek z iFun4All. - Nie daj się zwieść oprawie graficznej, akcja toczy się we wrogim świecie - wirniki poszatkują ptaka, tłoki go zgniotą, a bramy - zmiażdżą. Przed Tobą pięćdziesiąt starannie zaprojektowanych poziomów. Zdecyduj, którą z dróg prowadzących do klatki chcesz poprowadzić mechanicznego posłańca - od Ciebie zależy jak trudne będzie to wyzwanie.

Green Game: Timeswapper już wkrótce trafi na iOS i Steam.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!