"Polski rynek jest dla nas jednym z najważniejszych" - wywiad z producentem Armored Warfare

gram. pl
2016/02/05 18:08
0
0

Zapraszamy do lektury krótkiego wywiadu z Antoine'em Guuardem, producentem Armored Warfare w europejskim oddziale My.com.

"Tak samo jak Wy jestem graczem, od kilkunastu lat pracuje w branży gier wideo, jestem geekiem od ponad 12. Lubię spędzać czas na graniu w gry online, nie pogardzę również grami free to play. Jeżeli chcecie znać moje gusta to jeżdżę głównie pojazdami zwiadowczymi, w AW gram co wieczór."

1. Od jak dawna jesteście obecni w Europie i jak wygląda obecnie sytuacja w porównaniu z innymi rynkami?

My.com powstało 2 lata temu. W branży gier Europa to jeden z najważniejszych rynków, dlatego uznaliśmy że trzeba spróbować szczęścia również na tym rynku. Jednak aby wystartować w Europie trzeba posiadać również mocne zaplecze oraz kontakty w wielu krajach i społecznościach graczy. Dlatego właśnie nasz zespół składa się z ludzi z całej Europy. Obecnie wszystko idzie w dobrym kierunku, dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na wzmacnianie więzów z każdym krajem z osobna.

2. Niewiele gier sieciowych uznaje polski rynek za wartościowy – skąd takie podejście w przypadku Armored Warfare?

Dla nas polski rynek jest jednym z najważniejszych w całej Europie. Właśnie w tym kraju znajdują się miliony graczy komputerowych którzy traktują swoje hobby z pasją i oddaniem. Widzimy również że gracze ci są otwarci na naszą produkcję. Dlatego uznaliśmy że przetłumaczenie jej w pełni jest jednym z naszych priorytetów, tak samo jak pełne wsparcie polskiej społeczności, chodzi tutaj o forum oraz o stronę oraz w niedalekiej przyszłości również wsparcie techniczne. Zdecydowaliśmy się również zaprezentować jeden z polskich pojazdów który pojawi się niebawem w grze.

3. Jak według Was wygląda Wasza sytuacja na tle konkurencji, która zdołała juz ugruntowac swoją pozycję? W jaki sposób chcecie przekonac graczy do swojej produkcji?

Kiedy tworzysz nowy gatunek gier towarzyszy temu mały problem, nie wiesz jak zareaguje na niego społeczność. Naszym atutem jest to że możemy czerpać z doświadczeń innych, wiemy co jest dobre a co złe. Dzięki współpracy z Obsidianem, jednym z największych deweloperów słynących z ulepszania gier danego gatunku. Dzięki temu powstała gra z szybszym gameplayem. Dzięki przerobieniu artylerii oraz pojazdów zwiadowczych otrzymaliśmy fajniejszą grę. Dodanie takich nowości jak PPK oraz umiejętności danej klasy pojazdów przekładają się na atrakcyjność dla nowych graczy. Do tego dochodzi jeszcze tryb PvE dzięki któremu można oderwać się od PvP, to również nowość.

GramTV przedstawia:

4. Co skłoniło Was do rozdawania złota w grze konkurencji World of Tanks? To dośc nietypowy zabieg.

Odpowiedź jest prosta. Wierzymy że Armored Warfare to najlepsza gra z tego gatunku która jest obecnie dostępna na rynku. Podstawowa gra jest lepsza od konkurencji, a to nie wszystko. Niebawem pojawią się nowe funkcje, które rozwiną tą grę jeszcze bardziej. Więc dajemy graczom wybór czy chcą z nami pozostać i otrzymać kilka ciekawych bonusów czy wolą odejść do World of Tanks. Jesteśmy pewni że większości nasza gra się spodoba.

5. Widzimy że niektórzy gracze którzy dyskutują o tej kampanii mają wątpliwości co do jej wiarygodności. Możecie to potwierdzić jeszcze raz?

Tak, potwierdzamy kampania jest oficjalna i gwarantujemy że zdobyte złoto znajdzie się na waszych kontach.

6. Gdybyś miał przekazać trzy rady początkującym graczom w Armored Warfare, to jakie byłby to rady?

1. Gra jest dynamiczniejsza niż produkt konkurencji, jednak da się wyczuć tempo rozgrywki. Należy grać z głową, to sposób na dobry wynik.
2. Jeżeli nie graliście w podobne gry, polecamy na początek tryb PvE.
3. Jeżeli nie jesteście jeszcze pewni czy chcecie zagrać, nasza obecna promocja to idealna okazja żeby się przekonać. Poza tym śledźcie nasze fora i stronę www.

My tymczasem zachęcamy do rejestrowania się w Armored Warfare, gdzie można zdobyć nawet 2500 złota w grze!

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!