Ratuj się kto może! Nadjeżdża Snow Horse

Patryk Purczyński
2015/12/27 14:51
0
0

W Wigilię zwierzęta przemawiają ponoć ludzkim głosem, ale jeden koń postanowił pójść o krok dalej i wzorem homo sapiens zabrał się za zjazdy na desce.

Ratuj się kto może! Nadjeżdża Snow Horse

Chris Figueroa zapowiedział grę Snow Horse, w której koń postanawia spróbować swoich sił w jeździe na desce snowboardowej. Dodajmy, że nie jest to klasyczny zjazd slalomowy, ale przejazd, w trakcie którego stojący dzielnie na desce czworonóg wykonuje przeróżne triki i akrobacje powietrzne. Całość, zaprezentowana w pierwszym zwiastunie, prezentuje się komicznie. Wygląda na to, że Symulatorowi Kozy wkrótce przybędzie godny konkurent.

- Witajcie w Snow Horse, grze snowboardowej, o którą nigdy nie prosiliście, gdzie punkty są zmyślone, a ty jesteś koniem jeżdżącym na snowboardzie - w ten łopatologiczny sposób swoje dzieło przedstawia Chris Figueroa. Produkcja zmierza na pecety i Xboksa One, a jej premiera przewidziana jest na wiosnę. Debiut poprzedzą betatesty. Na razie przyjrzyjmy się zwiastunowi, wzdychając przy okazji nad wszechobecnym absurdem.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!