Szef Crystal Dynamics opuszcza Square Enix

Małgorzata Trzyna
2015/12/16 12:59

Darrell Gallagher odchodzi ze Square Enix po dziesięciu latach pracy. Na stanowisku szefa Crystal Dynamics zastąpią go Scot Amos i Ron Rosenberg.

Szef Crystal Dynamics opuszcza Square Enix

- Dziś Darrell Gallagher ogłosił, że z końcem roku rozstaje się ze Square Enix - powiedział Phil Rogers, CEO zachodniego oddziału Square Enix. - Darrell został szefem Crystal Dynamics w 2009 roku, by doprowadzić do wydania reboota Tomb Raidera. Przez ostatnie trzy lata zarządzał zachodnimi studiami. Chciałbym podziękować mu za jego ogromny wysiłek i wkład w Square Enix, jak również za wspaniałą rozrywkę, którą pomagał stworzyć. Przykro mi, że odchodzi, ale szanuję jego decyzję. Wszyscy powinniśmy uczcić krew, pot i łzy, jakie poświęcił firmie przez ostatnie 10 lat! Życzymy mu i jego rodzinie wszystkiego najlepszego w nowym rozdziale ich życia.

GramTV przedstawia:

Darrell Gallagher pracował dla Square Enix jako Head of Product Development and Western Studios, przygotowując do premiery takie gry, jak Rise of the Tomb Raider, Lara Croft Go, Life is Strange i Just Cause 3, a także Deus Ex: Mankind Divided i Hitman, które ukażą się w przyszłym roku. Poprzednio był szefem Crystal Dynamics. Na tym stanowisku zastąpili go Ron Rosenberg i Scot Amos - każdy z nich skupi się na innych aspektach prowadzenia studia, jednak najważniejsze decyzje będą podejmować wspólnie.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!