Informacje

Beta Elite Dangerous: Horizons ruszyła rozszerzeniem Planetary Landings

... Małgorzata Trzyna

Planetary Landings to dodatek pozwalający na lądowanie na planetach odwzorowanych w skali 1:1. Kolejne dodatki pojawią się w 2016 roku.

Beta Elite Dangerous: Horizons ruszyła rozszerzeniem Planetary Landings - obrazek 1

Elite Dangerous: Horizons jest serią dużych dodatków do Elite Dangerous. Dziś ruszyły beta-testy pierwszego z nich, Planetary Landings. Rozszerzenie to pozwala lądować na planetach oddanych w skali 1:1. Gracze mogą eksplorować planety i księżyce znajdujące się na Drodze Mlecznej, podziwiać widoki, latać nad górami, zapuszczać się w kaniony i jeździć kołowym pojazdem Scarab SRV. Podczas wypraw odkrywcy znajdą cenne surowce. W grze można robić naloty na bazy czy badać miejsca katastrof oraz walczyć na śmierć i życie, by zdobywać doświadczenie. Nic nie stoi na przeszkodzie, by grać samemu lub współpracować z innymi graczami - czy to w przestworzach, czy na powierzchni globów.

- Planetary Landings w Elite Dangerous będą prawdopodobnie najbliższą formą odwiedzin na obcej planecie, jaką kiedykolwiek większość z nas będzie mogła zaznać i są tylko początkiem dodatków do rozgrywki, które zawitają do Elite: Dangerous dzięki rozszerzeniu Horizons - powiedział David Braben, CEO Frontier Developments. - Na graczy czekają nowe formy rozgrywki, wiele nowych rzeczy do odkrycia i jeszcze więcej sposobów, zbliżających społeczność graczy. Dodatek ten jest także ogromnym osiągnieciem technicznym naszego zespołu deweloperów, którzy użyli najnowszych technologii do stworzenia symulowanych na wzór ich rzeczywistej formy światów, wzbogacających jeszcze bardziej obszerną galaktykę w Elite Dangerous.

Planetary Landings to pierwsza część rozszerzenia Elite Dangerous: Horizons. W dalszej przyszłości w grze znajdą się nowe misje, statki, areny Close Quarter Combat (CQC) i szereg funkcji związanych z rozgrywką, społecznością i przedstawieniem historii w grze:

  • Loot and Craft – gracze otrzymają sporo opcji personalizacji.
  • Multicrew – kilku graczy obejmie różne funkcje na pokładzie jednego statku.
  • Commander Creation – opcja zmiany wyglądu awatara.
  • Ship-Launched Fighters - większe statki kosmiczne otrzymają własne myśliwce krótkiego zasięgu, zarówno do walki jak i obrony.

Gracze Elite Dangerous i Elite Dangerous: Horizons zachowają swój postęp w grze i będą mogli razem latać po galaktyce. Osoby, które nie zdecydują się na zakup dodatków, nadal będą otrzymywać darmowe poprawki i aktualizacje. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie frontierstore.net.

Ojoj, nie jesteś zalogowan(a)y. O_O' Aby dodać komentarz Zaloguj się w serwisie
Najnowsze
Lubisz nas?