W Wreckfest pojawiły się wyścigi kosiarek

Paweł Pochowski
2015/11/28 14:10
0
0

Oczywiście mowa tu o tych modelach, które przypominają z wyglądu zminiaturyzowane traktorki, ale nadal jest to po prostu kosiarka do trawy.

W Wreckfest pojawiły się wyścigi kosiarek

Żeby było śmiesznie, nie jest to żaden wymysł studia Bugbear, a więc twórców świetnego kiedyś FlatOuta. Wyścigi kosiarek naprawdę istnieją. Jako ciekawostkę dodam, że swego czasu pojawiły się nawet w serii Toca Race Driver, bodajże w trzeciej edycji. Dzięki wydanej kilka dni temu aktualizacji, także w Wreckfest możemy pościgać się za pomocą takich podrasowanych kosiarek. Gra kładzie duży nacisk na system zniszczeń, kierowca został więc wyposażony w system "szmacianej lalki", aby w razie wypadku w miarę realistycznie "opuścić" pojazd. Specjalnie dla kosiarek pojawiły się także nowe zawody w stylu derby. W między czasie pojawiła się także mniejsza aktualizacja, która poprawiła błąd ze złym obracaniem się kierownicy podczas ścigania się w tych pojazdach.

Poniżej kilka screenów oraz gameplay. Przypominamy, że Wreckfest wcześniej znane było pod nazwą Next Car Game, a środki na stworzenie gry zostały zebrane podczas zbiórki na Kickstarterze.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!