Hearthstone: Liga Odkrywców ukaże się w przyszłym tygodniu

Małgorzata Trzyna
2015/11/07 13:30
0
0

Blizzard zapowiedział nowe rozszerzenie do Hearthstone - Liga Odkrywców, oferujące 45 nowych kart, 4 skrzydła i nie tylko.

Hearthstone: Liga Odkrywców pozwoli zapuścić się w głąb niebezpiecznych ruin w towarzystwie najlepszych archeologów w Azeroth. Brann Miedziobrody, Eliza Astrowidząca, Reno Jackson oraz Sir Płetwin Mrrgglton są gotowi, by udać się w niebezpieczne miejsca pełne pułapek i złowrogich bossów. Gracze odwiedzą Świątynię Ozyrysa, cytadelę tytanów Uldaman i zrujnowane miasto. Celem będzie skompletowanie Kostura Stworzenia, bezcennego artefaktu o olbrzymiej mocy.

W Hearthstone: Liga Odkrywców pojawią się nowe plansze. Na Wykopaliskach gracze znajdą starożytne, kamienne korytarze Uldamanu i ruiny pradawnego miasta kryjącego rozmaite sekrety. Ciekawostką będzie promień światła, kuszący, by go zbadać. Druga plansza to Sala Odkrywców, czyli wyłożona drewnem elegancka komnata. Jej ściany były świadkami niezwykłych badań i odkryć, mogłyby też powiedzieć nieco o dziwnej rzeczy, którą robi Reno, jeśli sądzi, że jest sam.

GramTV przedstawia:

W dodatku znajdą się, oczywiście, nowe karty. Gracze otrzymają kartę po pokonaniu po raz pierwszy danego bossa. Karty legendarne (takie jak np. Eliza Astrowidząca) można zdobyć po ukończeniu wszystkich wyzwań w danej lokacji. Na graczy czeka także 9 nowych wyzwań klasowych oraz tryb heroiczny, czyli najtrudniejszy tryb dla tych, którzy mają najlepsze talie i sprytnie potrafią je wykorzystać.

W grze będzie można korzystać z kart zawierających kluczowe słowo "Odkryj!", które pozwoli wybierać spośród trzech wylosowanych kart odpowiednich dla danej klasy, co pomoże wybrnąć z nieciekawej sytuacji.

Hearthstone: Liga Odkrywców ukaże się 13 listopada. W dniu premiery będzie dostępne jedno skrzydło, kolejne będą udostępniane co tydzień.

Jaką klasą postaci grasz w Diablo IV?

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!